Dijital pazarlama bir çok sektör için olmazsa olmaz pazarlama yöntemlerinden birisi oldu. Hatta geleneksel pazarlama yöntemlerinin bir kısmından daha az maliyet ile daha çok kişiye ulaşma imkanı verdiği için en tercih edilen pazarlama yöntemleri arasında yer alıyor.

Gayrimenkul danışmanları için ise önemi gün geçtikçe artıyor. Emlak sitelerinde binlerce ilan arasında öne çıkmak zorluk yaratırken, ilanları güncellemek ile ilgili problemlerle boğuşurken, ilanınız 3 hafta içinde son sayfalarda gösterim alırken, işte tam bu noktada dijital pazarlama ile öne çıkabiliyorsunuz.

Dijital pazarlamanın geniş kapsamı içerisinde çevrim içi alanların tümünde yaptığınız ücretli ve ücretsiz çalışmaların tamamı yer almaktadır. Örneğin bölge çalışan bir gayrimenkul danışmanı için ilgili bölge aratıldığında google’da ilk sayfalarda yer almak bir avantaj olacaktır. Portföyünüzü pazarlarken çeşitli dijital reklam türleri ile arama motorlarında, aramayı yapan kişilerin karşısına çıkmak portföyünüzü incelemelerine olanak sağlayacaktır. Bu şekilde bölgenizde arama yapıyor olan alıcılara ulaşmanız mümkün.

Gayrimenkul Kariyerim dijital pazarlama kategorisinde, gayrimenkul danışmanlarına yönelik dijital çalışmalarla ilgili blog yazılarına ulaşacaksınız.

12/02/2019
gayrimenkul danışmanları için sosyal medya istatistikleri

2019 Dijital Raporu Yayınlandı! Gayrimenkul Danışmanları İçin Rakamları Yorumladık.

Türkiye dijital raporu ile sosyal medya, internet ve mobil kullanımı gibi bir çok veriye ulaşıyorsunuz. Bu dataların gayrimenkul danışmanları ve brokerlar için önemi nedir ve nasıl yorumlanmalılar.
14/02/2019
instagram reklamları ile form toplamak

Facebook Reklam ve Instagram Reklam Çalışmalarının Gayrimenkul Danışmanları İçin Önemi

Bu yazımızda en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında yer alan facebook ve instagram platformlarının reklam amaçlı olarak kullanımına değineceğiz. Instagram reklam alanları ve facebook reklam […]
08/03/2019
gayrimenkul danışmanları için sosyal medya kullanımı ve instagram reklamları

Gayrimenkul Danışmanları İçin Sosyal Medya Yönetimi

Gayrimenkul Danışmanları İçin Sosyal Medya Yönetiminin Önemi
09/04/2019
satılık daire için gayrimenkul danışmanı seçimi

Satılık Daire İçin Doğru Gayrimenkul Danışmanını Nasıl Seçmelisiniz?

Konutunuzu satmaya karar verdiniz, satılık daire ilanınızı emlak sitelerinde yayınlamak yerine bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmayı planlıyorsunuz. Bölgenizde çalışan onlarca gayrimenkul danışmanı arasından kiminle çalışacağınıza karar […]