Biz, Sizin Sürdürülebilir Büyüme Sağlamanız İçin Yardımcı Oluyoruz.

Emlak Broker 'ları İçin Sistem Tasarlıyoruz!


Emlak Broker 'ları
İçin Neler Yapıyoruz?

Biz araştırarak, görüşmeler yaparak ve sizi dinleyerek sizi anlıyoruz. Ardından çeşitli analizler yaparak hangi alanlarda gelişime ihtiyacınız olacağını belirliyoruz. Emlak broker 'ları için bu doğrultuda yapılabilecek çalışmalar için yol haritaları belirleyip, çalışmalara başlıyoruz. Biz, inanıyoruz ki her ofis birbirinden farklı kültürlere ve değerlere sahip. Bu doğrultuda ofisinizin değerlerini, nasıl bir çalışma disiplini

olması gerektiğini, anahtar ölçüm kriterlerini, kontrol mekanizmalarını ve geliştirilebilecek sistemleri sizinle birlikte belirliyoruz. İstiyoruz ki kendi alametifarikanızı birlikte ortaya çıkaralım ve benzersiz olarak büyümeye başlayın. Bu doğrultuda danışmanlık hizmetlerimizle emlak brokerlarının gücünüze güç katıyoruz. Emlak broker 'ları için sistem oluşturmak ve marka algısı yaratmak bizim işimiz.


Emlak Broker 'ları
İçin Neler Yapıyoruz?

Biz araştırarak, görüşmeler yaparak ve sizi dinleyerek sizi anlıyoruz. Ardından çeşitli analizler yaparak hangi alanlarda gelişime ihtiyacınız olacağını belirliyoruz. Emlak broker 'ları için bu doğrultuda yapılabilecek çalışmalar için yol haritaları belirleyip, çalışmalara başlıyoruz. Biz, inanıyoruz ki her ofis birbirinden farklı kültürlere ve değerlere sahip. Bu doğrultuda ofisinizin değerlerini, nasıl bir çalışma disiplini olması gerektiğini, anahtar ölçüm kriterlerini, kontrol mekanizmalarını ve geliştirilebilecek sistemleri sizinle birlikte belirliyoruz. İstiyoruz ki kendi alametifarikanızı birlikte ortaya çıkaralım ve benzersiz olarak büyümeye başlayın. Bu doğrultuda danışmanlık hizmetlerimizle emlak brokerlarının gücünüze güç katıyoruz. Emlak broker 'ları için sistem oluşturmak ve marka algısı yaratmak bizim işimiz.

Neden Gayrimenkul Kariyerim?

Çünkü biz araştırma kökenli, mühendislik bakış açısına sahip ve pazarlama odaklı iletişim stratejilerinin harmanlanmasından oluşuyoruz.

Çünkü biz işletme yönetimi ve markalaşma konularında yıllardır çalışıyoruz.

Çünkü biz teknolojik, kültürel, sektörel ve iş yönetim alanında bir çok çalışmayı yakından takip ediyoruz.


Emlak Brokerları İçin Hangi Hizmetleri Sağlıyoruz?

İç müşteri memnuniyeti, işveren markası olmak, sistem oluşturmak, ajans işleyişini belirlemek, marka kültürünü oluşturmak, marka algısını güçlendirmek alanlarında sizlere destek sağlıyoruz. Bunu yaparken de ajansınızın dinamiklerine uygun olarak çalışmaları düzenliyoruz.Mentörlük

Projelendirme çalışmalarımıza ek olarak mentörlük çalışması uyguluyoruz. Düzenli aralıklarla daha etkin çalışmalar yapmanız için size destek oluyoruz.

1

Çalışanlarınızın 1 numarası olmanız için stratejiler tasarlıyoruz.

Gayrimenkul Kariyerim • Büyüme Partneriniz

Bize Ulaşın. (0) 533 762 60 85

E-mail. iletisim@gayrimenkulkariyerim.com

Haber Bültenimize Üye Olun!

Yenilikleri Zamanında Yakalayın.